cilvēka attīstības centrs
"RĀMZEME"

Cilvēka attīstības centrs “Rāmzeme” piedāvā

 • Organizējam dažādus seminārus par cilvēka un dabas pilnveidojošām tēmām: permakultūra un ainavu arhitektūra; joga; meditācijas; veģetārā- vegāniskā kulinārija; sevis izzināšana u.c.

 • Permakultūras nodarbības un meistarklases. Permakultūras lekcijas un nodarbības dobju veidošanā, ekskursijas teritorijā.

 • Veģetārās kulinārijas meistarklases individuāli un grupām

 • Personisko svētku svinēšana ar jēgu

 • Sevis apzināšanās un pilnveidošanās nodarbības individuāli un grupām.

 • Piedāvājam arī nakšņošanas iespējas pakalpojuma saņēmējiem.

Teritorijas vērtības un likumi

 • Veģetārs un vegāns uzturs.
 • Teritorijā alkoholisko dzērienu lietošana un skaļa uzvedība nav pieļaujama!

 Mūsu intereses

Permakultūra

Permakultūra – dabai un cilvēkam draudzīga saimniekošanas metode.

Jau četri gadi, kā savu dārzu esam pārvērtuši par prieka un iedvesmas avotu – savs laiks nav jāvelta: ravēšanai, zemes apstrādes tehnikas meklēšanai un citām tradicionālajām problēmām. Ieguvumu jau ir daudz. Permakultūras idejas tiecamies arvien plašāk ieviest visā teritorijā. Dabiskas un ekoloģiskas vides veidošana mums ir prioritāte. Savā pieredzē labprāt dalāmies ar tiem, kuri gatavi mainīt domāšanu.

Mūsu saimniecība ir atvērta apmeklētājiem: aicinām pieteikties ekskursantu grupas vai ģimenes uz teorētiskām un praktiskām nodarbībām un teritorijas apskati.

Tēmas: dobju veidošana; kā veidojas humuss; dobju veidi mazdārziņiem; kāpēc jāsaprot dzīvo organismu mijiedarbība; ko var sēt un stādīt pirmajā un nākamajos gados; siens vai salmi?; puķu dārzi un „skaistums”; vietas izvērtēšana; iespējamās kļūdas.

Sevis pilnveide

"Rāmzemē" ir kāpnes uz debesīm!

Garīgās prakses sākas ar sevis izzināšanu un pilnveidi. Piedāvājam ne tikai klasiskās konsultācijas sarunu veidā, bet arī radošās formās – caur dejām, meditācijām, ziediem, mākslu.

Garīgajā ceļā esam Paramahamsas Višvanandas sekotāji (  vairāk ) Pie mums regulāri notiek Om chanting grupas. Rīkojam Šrī Jantras meditācijas-krāsošanas seminārus. Mūsu goda viesis ir Svami Višvašaradaananda, kura vizītes laikā notiek satsangi, jagjas, badžanu dziedāšana, apmācības garīgajās praksēs

Veģetārā kulinārija

Vēdiskās kulinārijas meistarklases pie mums centrā un izbraukumos.

Mēs atbalstām dabiski audzēto pārtiku

 • Mēs tiecamies izmantot produktu gatavošanā pēc iespējas vairāk savu vietējo produkciju.

 • Mēs atbalstām dabisku un “dzīvu” ēdienu, kas nonāk pie cilvēka mīlestībā, t.i., nevardarbības princips.

 • Mēs lietojam ēdienā savvaļas augus, apgūstam to īpašības.

 • Mēs interesējamies par tehnoloģiju, kā tiek gatavoti produkti, un izvēlamies pēc iespējas videi un cilvēkam labvēlīgāko produkciju.

 • Mēs mācāmies un pilnveidojam savas zināšanas.

Ājurvēda

Ājurvēda atbilst mūsu ieinteresētībai pilnveidot dzīvesveidu, jo tulkojumā no sanskrita tā ir mācība par dzīvi! Protams, tādu dzīvi, kura nes veselību, laimi, apzinātību, viedumu! Tā ir ļoti sena indiešu sistēma, kurā skata visus cilvēka eksistences līmeņus: fizisko, psihisko un garīgo!
Mūsu praktiskajā ājurvēdas centrā mēs pieskarsimies nelielai daļai no tās.

Ājurvēdas zināšanas ļoti harmoniski savienojas ar Latvijas dziedniecības tradīcijām, zināšanām par ārstniecības augiem.

Ājurvēda aicina pievērsties vietējo un sezonālo produktu lietošanai, jo ēšanas paradumi ir viens no būtiskākajiem veselības nosacījumiem. Sevišķi mūsdienās ēdiens un produktu kvalitāte ir palikusi par lielu izaicinājumu. Produkta izcelsme un sastāvs tagad skar jebkuru pasaules iedzīvotāju.

Par mums

Mēs – Inga un Gatis Reinfeldi – esam cilvēka attīstības centra “Rāmzeme” dibinātāji. Esam vīrs un sieva un savā dzīvē no gada uz gadu arvien vairāk iedziļināmies jautājumos, kas skar daudzpusīgu cilvēka attīstību. Šo pilnveidošanos ceļu ejam mēs paši un ar iegūto pieredzi dalāmies ar citiem.

Dzīves gaitā, meklējot atbildes uz jautājumiem par laimi, mīlestību, attiecībām, veselību un citām svarīgām eksistenciālām vērtībām, esam meklējuši tās pieejas, kas raugās uz cilvēku kopveselumā.

Cilvēka attīstības centra "Rāmzeme" Jaunumi

Pilnveido sevi caur ajūrvēda dzīvesveidu

centra "Rāmzeme" kontakti un rekvizīti

    "Caunu mājas", Rudzātu pag., Līvānu nov., LV-5328

      +371 28 805 556

     centrsramzeme@gmail.com 

Darba laiks:

Apmeklējumi pēc iepriekšējas pieteikšanās

Rekvizīti:

Juridiskais nosaukums: "Rāmzeme"
Adrese: "Caunu mājas", Rudzātu pag., LV-5328
Reģ. Nr. 40008272390 
Banka: "Swedbank" AS, kods: HABALV22
Bankas konts: LV30HABA0551043629010